Referencie

Ďakovné listy našich klientov

8.7.2013
Týmto sa chcem čo najsrdečnejšie poďakovať spoločnosti OK SK – Odškodňovacia kancelária Slovensko, ktorá mi veľmi pomohla pri odškodňovaní mojej ujmy na zdraví, získanie peniažkov prebehlo neskutočne rýchlo a získali ste pre mňa omnoho viac, ako som čakala. Ďakujem Vám za Vašu profesionalitu, za Vašu pomoc.
S pozdravom Soňa

19.8.2013
Ďakujem kolektívu OK SK za také profesionálne jednanie, ktoré bolo a stále je nesmierne láskavé a ľudské, s takým som sa už dlho nestretol. Pomohli ste mi v mojej ťaživej situácii, získali ste pre mňa omnoho viac peňazí, ako mi sľubovala konkurencia.
Za Vašu pomoc, Vám veľmi pekne ďakujem a prajem Vám všetko dobré a veľa úspechov
Július J.

18.12.2013
Je to len pár dní, čo som s Vašou spoločnosťou podpísala zmluvu a ja už mám peniažky na účte, viete robiť zázraky. OK SK ďakujem vám za vašu pomoc, ochotu a neskutočné rýchle vybavenie peniažkov z poisťovne, určite Vás odporučím všetkým známym, ďakujem vám
Anna T.

14.2.2014
Dobrý deň prajem,
Chcela by som sa poďakovať za rýchle vybavenie peniažkov za zranenia mojej dcérky. Nesmierne si vážim vašu pomoc a nesmierne si vážim váš ľudský a zároveň profesionálny prístup pri vybavovaní peniažkov z poisťovne. V poisťovni ma neľudsky odbili, že to čo sa jej stalo nemá súvis, nie je preukázané, že ju zrazil ich poistený, ale vy ste sa nebáli a dokázali jej nevinu a získali pre ňu peniažky, ďakujem vám ešte raz.
Janka.